N00084 | Pronájem výrobních, skladovacích a administrativních prostor ve Svitavách

Průmyslová, Svitavy  

neuvedeno

cena na vyžádání v RK

Nabízíme Vám k pronájmu výrobní, skladovací a administrativní budovy v průmyslovém areálu okresního města Svitavy které čítá cca 17000 obyvatel. V blízkosti areálu je plánovaný sjezd z dálnice D35, která je právě ve výstavbě.

K pronájmu nabízíme tyto budovy:

Administrativní budova
o rozloze 324 m2
V budově jsou kanceláře, šatny, sociální zázemí, sprchy i kuchyňka.
Před budovou je soukromé parkoviště pro cca 30 osobních automobilů, které náleží k pronajímanému areálu.

Textilní hala
o rozloze 360m2

Skladovací hala
o rozloze 887m2

Výrobní hala
o rozloze 2349m2
Budova je rozdělena do několika výrobních částí. Jsou zde také kanceláře, skladové prostory a sociální zázemí zvlášť pro ženy a pro muže.

Celková rozloha budov je 3920m2

Areál je přístupný z parcely č. 2152/182 která je vedená jako ostatní komunikace a je ve vlastnictví obce. Do areálu vede vstup do administrativní budovy a skrz dvě široké brány které tak nabízí snadný přístup ke všem budovám po asfaltové ploše. Díky rozloze asfaltové plochy zde najdete mnoho prostoru pro manipulaci s velkými vozidly při zásobování i při exportu.

V celém areálu je bezpečnostní systém včetně kamerového systému. Prostory je možné pronajmout buďto prázdné a nebo spolu s technickým vybavením, s kancelářským nábytkem a s ostatním vybavením (regály, šatní skříňky, atp.) Jsme připraveni jednat o pronájmu jednotlivých budov avšak upřednostňujeme pronájem areálu jako celku. Při pronájmu celého areálu nabízíme lepší cenové podmínky a také možnost areál dále přizpůsobit k potřebám nájemníka (točny, rampy, atp)

V ceně pronájmu je zahrnutý technický servis budov a to u firmy, která se o budovu stará již dlouhá léta a víme, že jsou schopni jakékoli náhlé situace rychle a efektivně vyřešit. Dále je v ceně pronájmu zahrnutá sezónní péče o exteriér především o sekání travního porostu, úpravu okrasných květin a vyhrnování sněhu.

Pro více informací a pro domluvení prohlídky volejte na tel. 704 405 901
Celková plocha 4311 m2
Počet podlaží 1
Druh objektu smíšená
Stav objektu dobrý
Účel budovy Průmyslový areál
Výrobní plocha 2349 m2
Plocha skladů 1247 m2
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Barbora Dostálová

Telefon: +420 704 405 901
E-mail: bdostalova@realitycm.cz

Kontaktní formulář